گیلاس فعالیت فناوری مدیریت اینترنت

گیلاس: فعالیت فناوری مدیریت اینترنت دیجیتال الکترونیک معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی دولت الکترونیک

گت بلاگز اخبار حوادث ماموران شهرداری کارگری را در خواب سوزاندند

در جریان درگیری مأموران اجرایی شهرداری سنندج با صاحب یک منزل غیرمجاز، این منزل شبانه به آتش کشیده شد و یک کارگر در میان شعله‌های سرکش سوخت. 

ماموران شهرداری کارگری را در خواب سوزاندند

ماموران شهرداری کارگری را در خواب سوزاندند

عبارات مهم : سنندج

در جریان درگیری مأموران اجرایی شهرداری سنندج با صاحب یک منزل غیرمجاز، این منزل شبانه به آتش کشیده شد و یک کارگر در میان شعله های سرکش سوخت.

به گزارش ایران؛سرپرست شهرداری سنندج دراین باره گفت: متأسفانه مشخص شده است 7 نفر از عوامل اجرایی شهرداری روی فیبرهای موجود در محل اتفاق بنزین ریخته اند که منجر به آتش سوزی شده است است.ضمن اینکه عنوان خصومت شخصی نیزمطرح است.

ماموران شهرداری کارگری را در خواب سوزاندند

علیرضا کاظمی ضمن تسلیت به خانواده داغدار این شهروند سنندجی گفت: بلافاصله و بعد از وقوع این اتفاق و بنا به وعده داده شده است به شهروندان مبنی بر شناسایی عاملان حادثه، بررسی چگونگی این اتفاق به وسیله اداره حراست شهرداری سنندج پیگیری شد.

تا اینکه هفت نفر از مظنونان که نیروهای اجرایی شهرداری بودند به مراجع انتظامی وقضایی معرفی شدند که جهت بررسی زیاد جزییات اتفاق در بازداشت به سرمی برند.کاظمی با بیان اینکه سیاست شهرداری در کنترل ساخت و ساز غیرمجاز و سد معبر برخورد فیزیکی با شهروندان نیست، گفت: متأسفانه اقدام خودسرانه و تصمیمات غیرمنطقی بعضی از نیروهای اجرائیات موجب بروز چنین حوادثی شده است است.وی عنوان کرد:به طورقطع این شهرداری با جدیت پیگیر این پرونده خواهد بود و با عاملان اتفاق برخورد مورد نیاز بر اساس قانون صورت خواهد گرفت.

در جریان درگیری مأموران اجرایی شهرداری سنندج با صاحب یک منزل غیرمجاز، این منزل شبانه به آتش کشیده شد و یک کارگر در میان شعله‌های سرکش سوخت. 

اظهارات شاهدان/ شاهدان عینی هم به خبرنگار گروه تحریریه سایت گفتند: بعدازظهر پنجشنبه 2 شهریور، نیروهای شهرداری سنندج در کوچه «لاله» حوالی میدان نبوت جهت دیدار از ساخت و ساز غیرمجاز یک باب منزل مسکونی به این ناحیه اعزام شدند و با اهالی این منزل وارد بحث و مذاکره شدند.

بعد هم صاحبخانه را ترساندن به تخریب ساختمان کرده و درخواست کردند تا شب منزل را تخریب کنند.سپس از محل خارج شدند.به گفته شاهدان، صاحب منزل جهت جلوگیری از این امر و پیگیری در این رابطه فردای همان روز در وقت اداری، 2 نفر از کارگران را در ساختمان نگه داشته تا از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری کند.مصلح و امید حسینی 2 کارگر ساختمان بودند که شب را در آنجا ماندند ولی همان شب، نیروهای شهرداری به این مکان بازگشته و منزل را به آتش کشیدند.

واژه های کلیدی: سنندج | غیرمجاز | ساختمان | شهرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog