گیلاس فعالیت فناوری مدیریت اینترنت

گیلاس: فعالیت فناوری مدیریت اینترنت دیجیتال الکترونیک معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی دولت الکترونیک

گت بلاگز فضای مجازی دولت الکترونیک تنها عنوان دیجیتال کردن روند فعالیت ها نیست

آسوشه گفت: متاسفانه بعضی از مسئولان تصمیم گیر در کشور تصور می کنند که “دولت الکترونیک” بحث دیجیتال کردن روند فعالیت ها هست.

دولت الکترونیک تنها عنوان دیجیتال کردن روند فعالیت ها نیست

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطاتگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ عباس آسوشه معاون فناوری مرکز ملی اینترنت کشور در همایش ملی مدیریت درعصر دیجیتال با بیان این مطلب افزود: متاسفانه بعضی از مسئولان تصمیم گیر در کشور تصور می کنند که دولت الکترونیک بحث دیجیتال کردن روند فعلی فعالیت ها است ولی درواقع اصل بر این است که علاوه بر این روند باید همکاری و شفافیت در دولت الکترونیک نهادینه شود.


وی افزود: در دولت الکترونیک مدیریت سلسه مراتبی از بین بردن و باید مدیریت مسطح در این فضا شکل گیرد آیا که تغییرات لحظه ای این فضا با فرآیندهای گسسته منافات داشته و نیاز به تفکر جمعی و شایسته سالاری دارد.

عبارات مهم : فعالیت

آسوشه با اشاره به اینکه اگر ادبیات مدیریت در عصر دیجیتال را ندانیم حرکت های پیوسته را ناپیوسته خواهیم خواند، تاکید کرد: عنوان فناوری اطلاعات اصالت خود را از دست داده و امروز آن را به عنوان پیشران ایجاد خدمت، رفاه، تولید ثروت و اشتغال می شناسیم و باید فضای دیجیتال را به عنوان امتداد زندگی واقعی انسان و نه دو فضای متفاوت بشناسیم که البته در این فضا دولت الکترونیک و سلامت الکترونیک قسمت کوچکی از آن هستند.

معاون فناوری مرکز ملی اینترنت در خصوص اهمیت بحث امنیت در اینترنت تصریح کرد: بحث امنیت در اینترنت مربوط به بخش و قوای خاصی نیست و همه باید در امن سازی فضای دیجیتال همکاری داشته باشند. در واقع شرایط و نحوه زندگی در آن متفاوت بوده وبه راحتی و آرامش فضای سنتی نیست ولی رفاه و تولید ثروت در آن موج می زند.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فعالیت | فناوری | مدیریت | اینترنت | دیجیتال | الکترونیک | معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی | دولت الکترونیک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog